Kod Promocyjny LINK4

Kod promocyjny LINK4 OC i AC

llnk4 kod promocyjny

Wprowadź ukryty poniżej kod promocyjny, aby otrzymać -15% zniżki!

Kod promocyjny LINK4 -15%

rabatmarketing  
ODKRYJ KUPON
Ograniczona ilość!

Przy złożeniu wniosku on-line automatycznie otrzymujesz 7% rabatu.

 

Dlaczego warto wybrać LINK4?

• Możliwość załatwiania wszelkich sprawa przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu pod jednym numerem telefonu.
• Szybka pomoc – w razie potrzeby, LINK4 dociera do Klienta w 30 minut.
• Klient sam decyduje gdzie i kiedy ma przyjechać rzeczoznawca, by wycenić powstałą szkodę oraz gdzie ja naprawić i jak rozliczyć.
• Klient nie traci zniżek na OC i AC, nawet w razie stłuczki.

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Każdego dnia może nas spotkać wiele nieprzyjemności, na które – niestety nie mamy wpływu i zależy od osób trzecich. Jedyne co możemy zrobić to się ubezpieczyć od takich zdarzeń, może to częściowo zrekompensować poniesione przez nas straty. Zwykle poniesione przez nas straty materialne łatwo oszacować i dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu jesteśmy w stanie pokryć 100% kosztów.

Oprócz korzyści płynących z ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC), które ubezpiecza nas od zobowiązania do naprawy szkody wyrządzonej komukolwiek jesteśmy zobowiązani do jego posiadania jeżeli posiadamy samochód lub inny pojazd mechaniczny mogący wyrządzić szkody w związku z ruchem pojazdu. Ubezpieczając się w LINK4 otrzymujemy świetną ofertę cenową, bardzo często konkurencyjną wobec innych ubezpieczycieli, a do tego wiele dodatkowych korzyści wyróżniających się na rynku między innymi:

  • Pomoc drogowa – średnio w 30 minut;
  • Pakiet OC z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony;
  • 7% taniej w internecie zakupując polisę online.

OC/AC w LINK4

Autocasco jest dobrowolnym ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych od zdarzeń losowym. Oznacza to dla nas zabezpieczenie finansowe od uszkodzeń bądź kradzież. Pakiet Autocasco chroni Twój samochód w razie uszkodzenia lub kradzieży w przeciwieństwie do ubezpieczenia OC. W LINK4 masz dwa warianty do wyboru:
WARSZTAT – możesz naprawić auto w autoryzowanych warsztatach (ASO)
KOSZTORYS – otrzymujesz odszkodowanie na podstawie wyceny szkody przez rzeczoznawcę i naprawiasz auto we własnym zakresie.

Rozliczanie szkody w wariancie “warsztat” są z korzyścią dla ciebie, ponieważ otrzymujesz części niezależnie od wieku samochodu takie jakie chcesz, aby były użyte do jego naprawy, nawet po wypadku auto jest nadal ubezpieczone na pełną sumę.

Jeżeli nie jesteśmy zainteresowani pełnym pakietem AC możemy elastycznie decydować o ubezpieczeniu dodatkowym dzięki Smart Casco. Ceny zaczynają się od 49 zł. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wybrać jeden z wielu wariantów między innymi:

  • żywioły – uchroni nas od rzeczy przed którymi trudno się uchronić. , a możemy się zabezpieczyć od pożaru, gradu, powodzi, huraganu etc.;
  • szkoda całkowita – zderzenie pojazdu z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz pojazdu, działanie osób trzecich, nagłe działanie czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu, zatopienie;
  • kradzież pojazdu – kradzież z włamaniem, kradzież, rozbój.

Wartość pojazdu

Wariant ubezpieczenia

Żywioły

Kradzież

Kradzież

Żywioły

Szkoda całkowita

Żywioły

Szkoda całkowita

Kradzież

Żywioły

do 15 000 zł

49 zł

109 zł

129 zł

159 zł

209 zł

15 000 – 25 000

59 zł

159 zł

179 zł

209 zł

314 zł

25 000 – 40 000

69 zł

209 zł

229 zł

264 zł

414 zł

źródło: https://www.link4.pl/ubezpieczenie-smart-casco

 

Auto Assistance w LINK4

Pomoc drogowa w razie awarii bądź kradzieży w średnio 30 minut, auto zastępcze nawet do 10 dni.

Kod promocyjny Link4 oraz inne korzyści

Ubezpieczając się zawsze chcemy zapłacić jak najmniej. Link4 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stara się dostarczyć swoim klientom jak najbardziej korzystną ofertę, składając wniosek online otrzymuje automatycznie 7% rabatu. Często możemy również dostać kod promocyjny Link4 na ubezpieczenie, który należy wprowadzić podczas składania wniosku. Na ten temat szerzej piszemy niżej.

o LINK4 w Polsce

LINK4 jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Na polskim rynku działają od stycznia 2003 roku i obejmują zasięgiem cały kraj. Na początku swojej działalności LINK4 oferował sprzedaż tylko ubezpieczeń samochodowych (OC i AC), z biegiem czasu rozwinął asortyment i możemy ubezpieczyć również mieszkania, wykupić ubezpieczenie turystyczne, dla firm oraz rozszerzyć ubezpieczenie samochodowe. Przez lata działalności firma otrzymała wiele prestiżowych nagród branżowych

  • 2012 – Polska Izba Motoryzacji przyznała nagrodę za najszerszy pakiet ubezpieczenia OC bez ponoszenia dodatkowych opłat przez właściciela
  • 2014 – pierwsze miejsce w rankingu cenowym przeprowadzonym przez Total Money
  • 2014 i 2015 – nagroda „Produkt flotowy roku”

Link4 również jako pierwsze directowe towarzystwo ubezpieczeń w Polsce otrzymał certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód komunikacyjnych