Poniższy ranking wózków 3w1 jest subiektywny oraz nie jest ułożony od najlepszego do najgorszego. Wybraliśmy najlepsze według nas w danej kategorii cenowej. Staramy się również na bieżąco aktualizować ceny, dzięki czemu macie aktualną listę renomowanych sklepów z najlepszymi cenami.

 

RANKING WÓZKÓW 3w1 – wybrane zaufane sklepy z najlepszą ceną na rynku!

nazwa
podstawowe funkcje
najlepsza cena
aktualizacja ceny
Riko Brano Ecco opinie
Riko Brano Ecco

- lekki aluminiowy stelaż
- zewnętrzna regulacja oparcia w gondoli
- regulacja podnóżka
- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- przednie koła samonastawne z możliwością blokady do jazdy prostoWaga
Sam stelaż z kołami: 9 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018
Lupo Comfort + Leo Baby Design opinie
Lupo Comfort + Leo Baby Design

- bezpieczna klamra szwedzkiej marki Holmbergs
- fotelik homologowany, certyfikat ISO 9001:2000
- dodatkowa miękka wkładka redukcyjna dla noworodków
- budka/daszek zaczepiany o rączkęWaga
Sam stelaż z kołami: 9,6 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018
Camarelo Carmela opinie
Camarelo Carmela 3w1 wydanie 2017/2018

- aluminiowa konstrukcja
- 4-stopniowa regulacja oparcia
- pomowane koła, skrętne przednie koła
- regulacja wysokości rączkiWaga
Sam stelaż z kołami: 9,2 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018
Moodd + Pebble GRATIS Quinny opinie
Moodd + Pebble GRATIS Quinny

- regulacja podnóżka
- szybki demontaż kół
- automatycznie rozkładany stelaż i szybkie składanie do małych rozmiarów
- mocna i stabilna rama wózka wyposażona w 4 piankowe koła
- tapicerka odporna na brud i kurz oraz wodęWaga
Sam stelaż z kołami: 9,6 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018
Camarelo Vision wydanie opinie
Camarelo Vision wydanie 2017/2018 + MAXI COSI

- regulowana rączka
- gondola z funkcją kołyski
- wziernik wentylacyjny w gondoli
- kosz o pojemności do 5kgWaga
Sam stelaż z kołami: 8,9 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018
Next + Leo Espiro opinie
Next + Leo Espiro

- przednie koła obrotowe z blokadą
- wszystkie pompowane koła
- powiększana budka z daszkiem
- szybki system składania
- regulowane oparcia i rączkiWaga
Sam stelaż z kołami: 9,8 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018
TUTEK TURRAN SILVER  opinie
TUTEK - TURRAN SILVER

- chromowany stelaż
- gondola z funkcją kołyski
- kosz do 5 kg
- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwaWaga
Gondola + stelaż: 15 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018
Adamex Pajero MAXI COSI CABRIOFIX opinie
Adamex Pajero MAXI COSI CABRIOFIX

- pompowane koła
- okrycie gondoli i spacerówki
- torba i kosz na zakupyWaga
Sam stelaż z kołami: 9 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018
Next Leo Espiro opinie
Next + Leo Espiro

- czterostopniowa regulacja oparcia
- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- barierka bezpieczeństwa
- pompowane i łożyskowane kołaWaga
Sam stelaż z kołami: 8,9 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018
Adamex GALACTIC opinie
Adamex GALACTIC 2015

- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
- barierka bezpieczeństwa
- torba na zakupy
- przewijakWaga
Sam stelaż z kołami: 8,6 kg
SPRAWDŹ CENĘ
21-05-2018

 

Co miało wpływ na ranking wózków 3w1?


ranking wózków 3w1Parę podstawowych elementów miało wpływ na wybrane przez nas wybrane wózki. Bezpieczeństwo zawsze stoi na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie wózki posiadają wszystkie europejskie certyfikaty niezbędne do wypuszczenia wózka do sprzedaży. Zmuszają one producentów do przestrzegania wielu norm bezpieczeństwa o których sobie nie zdajemy sprawy. Sprawdzaliśmy również nasze wózki pod względem wygody użytkowania. Czy jest zwrotny, łatwy w obsłudze, składaniu czy czyszczeniu. Jest to szczególnie ważne w wózkach 3w1, ponieważ składa się on z wielu elementów. Co jeszcze ranking wózków 3w1 sprawdził? Między innymi hamulce czy są sprawne i zgodne ze standardami, tak by nigdy nas nie zawiodły.

Wózki wielofunkcyjne 3w1 są bardzo popularne wśród rodziców. Są wygodne dla rodziców i jednocześnie komfortowe dla maluchów. Nad jego wyborem należy się bardzo dobrze zastanowić. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto sprawdzić czy ma on niezbędne atesty, a fotelik samochodowy ma homologację.

 

Jaki wózek 3w1 jest najlepszy? Na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie jedną z podstawowych rzeczy na jaką musimy zwrócić uwagę jest komfort użytkowania. Musimy pamiętać, że mimo sporej ceny tak na prawdę jest to zakup na co najmniej dwa lata – oczywiście jeżeli mówimy o jednym potomku. Być może przy decyzji na większą rodzinę jest to inwestycja na wiele lat, zawsze taki sprzęt możemy podarować znajomym lub rodzinie, czy najzwyczajniej sprzedać. Dlatego musimy przy zakupie myśleć długoterminowo, traktując zakup jako inwestycję na lata.

Dlaczego wózki 3w1 w ostatnich latach tak zyskały na popularności? Właśnie ze względu na wcześniej wspomniany komfort i wygodę. W skład oprócz wózka wchodzi gondola czyli obowiązkowy element przy naszym dziecku podczas każdej podróży. Czy jest to obiad u rodziców, kawa u siostry czy nawet wizyta u lekarza, transport dziecka w gondoli jest zarówno wygodne dla nas jak i dziecka. warto tutaj zwrócić uwagę, aby gondola była wystarczająco szeroka, aby dziecko miało przestrzeń, gdyż często będzie spędzać czas podczas wizyt poza domem. Na pewno swoboda ruchu sprawi, że dziecko będzie spokojniejsze w i tak dosyć stresujących sytuacjach, gdy jest poza domem, otoczona nowymi ludźmi i dźwiękami.

Trzecim elementem jest fotelik – zdecydowanie konieczny i niezbędny element jeżeli chcemy podróżować z dzieckiem. Wózki 3w1 – ranking składa się z certyfikowanego sprzętu, który przeszedł różne testy, aby spełnić normy bezpieczeństwa i zapewnić maksimum bezpieczeństwa dla naszych pociech.

Waga wózka 3w1

Zwróć uwagę na wagę wózka. Być może będzie to dla ciebie istoty element jeżeli jesteś kobietą i mieszkasz w mieszkaniu bez windy na wysokim piętrze. Aluminiowy stelaż zdecydowanie obniża wagę wózka, dlatego jeżeli wysoka waga jest dla ciebie problemem, skup się na takich, które posiadają taką konstrukcję budowy. Pamiętaj też do całej wagi wózka należy doliczyć naszą pociechę, wszystkie dodatki jakie zabieramy do wózka – z doświadczenia wiemy że pieluchy, mleko, przekąski, zabawki, kocyk mogą razem dodać parę kilogramów do całej wagi 🙂


Rozmiary wózka

wózki 3w1 rankingRównież ważna i często zapomniana rzecz przez kupujących. Warto sprawdzić czy wymiary wózka będą odpowiednie, często nie myślimy o tym, a potem mamy problem, bo wózek nie mieści się w domu w schowku. Musimy koniecznie sprawdzić czy nie będzie problemów z wjazdem np. do domu gdzie mamy węższe przejście, windy czy do bagażnika naszego auta.


Kosz na zakupy

Często opiekując się dzieckiem musimy wypełniać przyziemne obowiązki jak zakupy. Mając wózek nie mamy możliwości wzięcia dodatkowych torb np. na zakupy dlatego warto zwrócić uwagę jakie możliwości transportu stwarza nam wózek.


Obicie wózka

Zwróć uwagę jakim materiałem jest obity nasz wózek, czy posiada filtry przeciwsłoneczne, jest wodoodporny oraz jak wygląda możliwość ewentualnego zdjęcia i wyprania. Na pewno te elementy wpłyną na komfort, dłuższe utrzymanie w czystości naszego pojazdu oraz bezpieczeństwo dziecka.


Regulacja rączki


Obowiązkową rzeczą jest również możliwość regulowania wysokością rączki. Przy niedostosowaną pod nasze potrzeby wysokością bardzo szybko mogą przyjść bóle pleców, na co zwłaszcza narażone są kobiety po ciąży. Chrońmy w tym okresie nasz kręgosłup, częste noszenie dziecka również ma wpływ na nasze plecy, dlatego nie możemy pozwolić sobie na niedostosowany wózek pod nas. Nasz obecny ranking wózków 3w1 prezentuje tylko te z regulacją.